Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Organizacje i stowarzyszenia w gminie Rozdrażew” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Bractwo Kurkowe”

 

Członkowie Baractwa Kurkowego

Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia w gminie Rozdrażew, Słowa kluczowe: organizacje, Bractwo Kurkowe


Fotografia przedstawia członków Baractwa Kurkowego z 1932 r. Siedzą od lewej: Jan Czajka, Józef Pieniężny, Władysław Poczta, Jan Ciąder, Michał Poczta. Stoją od lewej: Franciszek Zasieczny, Wacław Pabich, Franciszek Kaik, Włodarczyk


Nazwa dokumentu: Członkowie Baractwa Kurkowego
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia w gminie Rozdrażew
Teczka (jednostki archiwalna): Bractwo Kurkowe
Numer ID: CATL 26 B / 8.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: organizacje, Bractwo Kurkowe
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Bractwo Kurkowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.